Rozlučkové pikniky se studenty

Rozlučkové pikniky se studenty

Semestr vyvrcholil závěrečnými kabarety Cirkus do Gala během Žonglobalizace a v příštím týdnu nás čekají rozlučkové pikniky s našimi studenty.

Zváni jsou dospělí studenti, u dětských kurzů i rodiče a sourozenci. Na programu jsou společné hry, závěrečná reflexe po jednotlivých skupinkách a volný trénink dospěláků, dětí a rodičů, proto si s sebou vezměte pohodlné oblečení na cvičení. Během akce bude možné zakoupit festivalový merch i trička z Cirkulária (platby možné pouze v hotovosti). Občerstvení na piknik přineste dle vašeho uvážení.

A protože je vás už opravdu hodně, naplánovali jsme hned tři piknky:

Rozpis pikniků

Po 3. 6. 16:00-18:00

  • skupiny MiniCirk, Škola Senior ÚT, Teens Senior

Út 4. 6. 16:00-18:00

  • skupiny Cirkusová školka, Cirkusová škola Junior, Cirkusová škola Senior PO, TeensCirk Junior

St 5.6. 17:00-20:00

  • kurzy pro dospělé

Všem našim studentů i rodičům moc děkujeme za podporu naší organizace. Momentálně stále řešíme prostory vzhledem k výstavbě "Nové papírny". Nabízené prostory ze strany developera jsou finančně velmi nákladné. Pokud byste věděli o možných prostorách či chtěli některou z našich činností podpořit finančně, ať už jednorázově nebo dlouhodobě, neváhejte nás kontaktovat. V případě, že pracujete ve firmě, kterou by mohla spolupráce s námi zajímat (s festivalem Žonglobalizace nebo Cirkuláriem), máme pro vás sepsané podrobnější informace zde.

Děkujeme, že jste dočetli až sem. Pokud na závěrečný piknik nemůžete dorazit, přejeme vám krásné léto a budeme se na váš těšit opět za podzim.

Související novinky